HAKKIMIZDA

DOMİNO GROUP, ulusal ve uluslararası platformda geliştirdiği iş birlikleri sayesinde başta hurda ve geri-dönüşüm sektöründe olmak üzere farklı bir çok sektörde faaliyet göstermektedir. Her bir alanda kendini tecrübeleri ile ispat etmiş, öncelikle güvenilik ve kaliteli hizmet sunan, teknolojik ve inovatif alt yapısı ile sürekli kendini geliştiren ve ihtiyacınız olan ürün ve hizmetleri tek çatı altına toplamayı başarmış bir kurumdur.

Deyim yerindeyse on parmağında on marifet olan ekibimiz sayesinde faaliyet gösterdiğimiz on alanda da dünyadan edindiğimiz tecrübe ve bilgiyi ülkemize aktararak, ulusal sahada gelişime fayda sağlamayı hedeflemekteyiz.

Her işimizi samimiyet ve heyecanla yapmaya çalışıyoruz. Yaptığımız her işe bir katma değer sağlayarak gerek ar-ge ve inovasyon, gerekse kalite ve standardizasyon anlamında mutlak fayda düsturuyla yola çıkıyoruz. Herşeyden önemlisi paylaşmayı çok seviyoruz.

Tek misyonumuzu karşılıklı kazanç sağlanacak her işi en iyi şekilde tamamlamak olarak açıklıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Her şeyden önce insan kavramına saygı duyuyoruz. Yapılan, yaşanan her şey insan için. Biz de kurumsal değerlerimizin başına insana saygıyı koyuyoruz. Bu nedenledir ki, yaptığımız her işe değer katmak için çalışıyoruz. Sosyal sorumluluklarımızın farkında olarak hiç reklam yapmadan elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Yaptığımız her şeyin gelecek nesillere olumlu bir katkı sağlaması ve sürdürülebilir olması ana gayemiz.

İnsana saygı duyduğumuz için doğaya saygı duyuyoruz. Yaşam kaynağımızı korumak, geleceğe daha yaşanır bırakabilmek için düşünüyoruz. Yaptığımız ar-ge ve inovasyon çalışmalarının tamamı bu nedenle gerçekleştirilmektedir. Kullandığımız ürünleri, insan kaynakları eğitimlerimizi bu çatı altında planlıyoruz. Sadece mevcudu korumanın yetmeyeceğini ve bu konuda da herkesin eşit şekilde sorumlu olduğunu düşünüyoruz. Lütfen sizde neler yapabileceğinizi düşünün.

İşimize insan gibi, doğa gibi, dünya gibi bakıyoruz. Her adımını planlayıp, bütün uygulamalarımızı bu programa sadık kalarak gerçekleştiriyoruz. Her aşamayı mutlak suretle kontrol mekanizmaları ile destekliyoruz. İş etiğimizi kalite ve kontrol merkezli koruyoruz. Müşteri ve sonuç odaklı hizmet mekanizmamızın anahtarı da işimize duyduğumuz saygıdır.

Logomuzu oluşturan üç sütun işte bu değerlerin işimize ve kurumsallığımıza yansımasıdır.